Kostivalový balzám - 100ml

 

Kostivalový balzám - 100ml

Maria Treben Beinwell - Balsam - 100ml

Dostupnost Není skladem
294 Kč
   
Značka Ihrlich
Kategorie Péče o tělo
Záruka 3 roky
 

Kostivalový balzám - 100ml

Maria Treben Kostivalový balzám - 100ml

Maria Treben Beinwell - Balsam - 100ml

Maria Treben ®   Kostivalový balzám 100 ml

originální receptura

Obsahuje výtažek z kořene kostivalu (Symphytum officinale) v čistém vepřovém sádle  (100 ml obsahuje extrakt z 10 g kořene) podle receptury Marie Treben.

Doporučujeme pro péči o pokožku při sportovní a jiné fyzicky namáhavé činnosti.

Balzám - mast podle Marie Treben lze použít při namožení svalů, pohmožděninách, zlomeninách, vymknutí, podvrtnutí. Maria Treben ho také doporučuje při  bércových vředech na nohou, nádorech, bolestech šíje, poškozených ploténkách, revmatických onemocněních, ... ( „Zdraví z Boží lékárny“ - str. 22 - 23)

Kostival obsahuje vzácnou a velmi cennou látku, allantoin, která se vyznačuje svou silnou léčebnou aktivitou.  Allantoin může stimulovat granulaci poškozených tkání (například tvorbu kostní tkáně a chrupavky) po dlouhou dobu. Podporuje buněčné dělení a urychluje jejich regeneraci.Allantoin má regenerační účinky, podporuje hojení pokožky, sliznic a zlomenin (podporuje tvorbu tkáně, která spojuje úlomky kostí po zlomenině), a pro tyto cenné vlastnosti je hojně využíván v kosmetologii i lékařství. Můžeme jej najít v krémech či dalších kosmetických přípravcích podporujících hojivé procesy (krémy proti akné, čisticí a zklidňující tonika, regenerační pleťové krémy, sprchové gely či šampóny, užívá se při léčení ran a vředů, atd)

UCHOVÁVEJTE V CHLADU!

Výrobce: IHRLICH Kräuter + Kosmetik GmbH, Německo.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.