Vánoční sleva: nakupte za 1.000,- Kč a máte slevu 15%, nakupte za 1.500,- Kč a máte slevu 20%.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Kozinec blanitý kořen 50ml

Neohodnoceno
 

Kozinec blanitý kořen (bylinná tinktura - kapky).

 Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus)

Dostupnost Není skladem
137 Kč
Značka Bylinné kapky, s.r.o., ČR
Kategorie Bylinné kapky
Záruka 1.10.2027
Položka byla vyprodána...
 

Přírodní bylinný extrakt  z kořenů léčivé rostliny  kozince blanitého pro přirozenou obranyschopnost organismu pomocí aktivace imunitního systému. Zlepšuje pohyblivost spermií. Patří mezi adaptogeny. Tinktura je mj. součástí protokolu pana Buhnera publikovaného v jeho knihách Borelióza a Přírodní antivirotika. Tinctura Astragali radix. Tincture Astragalus root.

 

 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, glycerol, léčivá rostlina Kozinec blanitý.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

 

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus, čeleď bobovité - Fabaceae, SK: Kozinec blanitý, CH: HUANG QI). Kozinec patří mj. mezi selenomilné rostliny, obsahuje až 103 ?g.g-1selenu v sušině. Velmi významným způsobem ovlivňuje funkce imunitního systému a je vhodný mj. i u pacientů oslabených ozařováním a chemoterapií (kozinec je imunostimulátor).  Můžeme jej využít při napadení mikroorganismy. Je velmi dobrým antioxidantem. Dále ovlivňuje cukrovku i vysoký krevní tlak. Je i dobrým adaptogenem. V neposlední řadě působí jako afrodisiakum a zároveň kladně ovlivňuje pohyblivost spermií.

Doporučená denní dávka: 3x denně 20 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kontraindikace: autoimunitní onemocnění.

Interakce: studie in vivo a klinické studie prokázaly, že kozinec zesiluje pozitivní účinky imunoterapie interleukinem 2, zesiluje pozitivní účinky ozařování a chemoterapie a omezuje nežádoucí účinky těchto metod. Nevhodný při chronickém stádiu neuroboreliózy.