Vánoční sleva: nakupte za 1.000,- Kč a máte slevu 15%, nakupte za 1.500,- Kč a máte slevu 20%.
Novinka Efekt lupa
 

Netopýr max

Neohodnoceno
 

Netopýr max - kompletní sada tinktur - Buhnerův protokol

 

Dostupnost Skladem (4 ks)
1 780 Kč
   
Značka Bylinné kapky, s.r.o., ČR
Kategorie Bylinné kapky
Záruka 31.10.2027
 

Netopýr max - kompletní sada tinktur. Ověřený protokol dle pana Buhnera. Na to, co nás v současné době nejvíce trápí. Bylo úspěšně použito v Číně, Vietnamu a v Jižní Korei v podobné situaci roku 2012. Pan Buhner v USA s malými modifikacemi úspěšně používá od března 2020. Tinktura Shuang Huang Lian je v Číně ve fázi klinických testů. Buhnerův protokol. Více v knize  Buhner Stephen Harrod: Přírodní antivirotika

Tato sada je určena pro jednoho člověka od chvíle zjištění příznaků až po doužívání všech tinktur. Nepřestávejte ani když se Vám udělá lépe či skoro dobře! Mikroorganismus je to malý, ale zákeřný a třeba se jen chystá na další útok... Sada obsahuje tyto tinktury: 3x Shuang Huang Lian, 3x Základní přípravek, 3x Posílení imunity a 3x Buňky, cytokiny, slezina, lymfa.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktur: velejemný melasový ethanol 40%, léčivé rostliny.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: dle závažnosti průběhu 3 - 6x denně kávovou lžičku od každého přípravku do 2 dl vody. Pro lepší aplikaci pomocí kávové lřičky můžete z tinktur vyjmou kapátko. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.