Vánoční sleva: nakupte za 1.000,- Kč a máte slevu 15%, nakupte za 1.500,- Kč a máte slevu 20%.
 

Kostivalová mast - 50ml

Neohodnoceno
 

Bylinný balzám


Dostupnost Není skladem
78 Kč
Značka Grešík
Kategorie Péče o tělo
Záruka 31.12.2021
Položka byla vyprodána...
 Kostivalová mast  50 ml

bylinný balzám

Obsahuje výtažek z kořene kostivalu (Symphytum officinale) v čistém vepřovém sádle. Mast není vyráběna ze škvařeného sádla, které může dráždit pokožku, ale ze sádla extrahovaného vodní parou. Bylinná složka je tvořena extraktem připraveným vakuovým odpařováním, které zaručuje vysoký obsah účinných látek a šetrnost zpracování. Mast je konzervována pouze přírodními silicemi.

Doporučujeme pro péči o pokožku při sportovní a jiné fyzicky namáhavé činnosti.

Balzám - mast podle Marie Treben lze použít při namožení svalů, pohmožděninách, zlomeninách, vymknutí, podvrtnutí. Maria Treben ho také doporučuje při  bércových vředech na nohou, nádorech, bolestech šíje, poškozených ploténkách, revmatických onemocněních, ... ( „Zdraví z Boží lékárny“ - str. 22 - 23)

Kostival obsahuje vzácnou a velmi cennou látku, allantoin, která se vyznačuje svou silnou léčebnou aktivitou.  Allantoin může stimulovat granulaci poškozených tkání (například tvorbu kostní tkáně a chrupavky) po dlouhou dobu. Podporuje buněčné dělení a urychluje jejich regeneraci.Allantoin má regenerační účinky, podporuje hojení pokožky, sliznic a zlomenin (podporuje tvorbu tkáně, která spojuje úlomky kostí po zlomenině), a pro tyto cenné vlastnosti je hojně využíván v kosmetologii i lékařství. Můžeme jej najít v krémech či dalších kosmetických přípravcích podporujících hojivé procesy (krémy proti akné, čisticí a zklidňující tonika, regenerační pleťové krémy, sprchové gely či šampóny, užívá se při léčení ran a vředů, atd)

Složení: nesolené vepřové sádlo, včelí vosk, vakuově zahuštěný extrakt z kořene kostivalu lékařského (alkohol denat., voda), levandulová silice (D - Limonene, Linalool), vitamín E.

UCHOVÁVEJTE V CHLADU!

Výrobce: Valdemar Grešík - Natura s.r.o. , Česko.